Producenci
Bijuox - Swiat akcesoriów
Bijuox - Swiat akcesoriów

 

BIJOUX - Świat akcesoriów

 

 

  Bijoux jest rzecznikiem ogromnego świata akcesoriów, wszystkich tych detali, które w połączeniu z nawet najprostszą suknią pomagają określić styl noszącego , zgodnie z trendami mody
Ponadczasowe, bijoux, w których wyrafinowanie, elegancja i dbałość o szczegóły są głównymi bohaterami. Oczywiście wszystko, co znajduje się w naturze, w drewnie, kamieniu lub metalu, staje się materiałem, z którego można uzyskać bransoletki, naszyjniki i kolczyki. Bez granic, klejnotów i akcesoriów inspirowanych rzeczywistością odległą w czasie i przestrzeni.

 


Podróż do świata Bijoux to kolekcje biżuterii srebrnej MALU`, ARANDE, MANOKI i inne
Wyjątkową biżuterię, wynik ciągłych innowacyjnych badań oraz młode i nigdy nie przewidywalne podejście: niezwykłe materiały, kreatywne i wyrafinowane bijoux, zrodzone z założenia, że kreatywność, design i wyobraźnia odgrywają coraz ważniejszą rolę w porównaniu z wartością ekonomiczną użytych materiałów.Klejnoty w naszej ofercie wyróżniają się innowacyjnością.
Retro romans przerobiony w nowoczesny sposób. Ponadczasowe dzieła dostosowane do teraźniejszości, poprawione, wzbogacone o zastosowanie nowych materiałów lub innowacyjnych technik. Bransoletki, naszyjniki lub naszyjniki z klasyczną duszą, ale zinterpretowane we współczesnym duchu. Bogate, makro, niepublikowane bijoux, ale o klasycznym smaku. Kluczowym słowem jest elegancja.
Natura staje się laboratorium pomysłów, źródłem inspiracji dla biżuterii i akcesoriów, które często są unikatowymi elementami. To, co znajduje się w naturze, nawet w połączeniu z innowacyjnymi detalami, jest bohaterem bijoux. Bez granic
Trochę cygańskich, trochę hipisowskich. Najpierw kolor, a następnie eksperymenty w badaniach i stosowaniu materiałów, nawet ubogich. Inspiracja jest zróżnicowana: niezwykłe elementy, przesadzone lub dowcipne kształty, celowo kontrastujące kombinacje kolorów.
Bahaterem jest fantazja i eksperymenty, nietypowe materiały, innowacyjne procesy. Słowo kluczowe: kreatywność.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl